Obchod se stolními hrami s miniaturami

Bitvy

Fórum >> Bitvy obsahuje 7 příspěvků

Pro vložení příspěvku je potřeba se přihlásit nebo vytvořit nový účet.

cert 19.11.2011 - 22:28
Dneska jsem vytahl se svymi Beastmeny proti Arkhanovemu Empire. Nastesti jsem mel Curse of the Femine Fiend u Slagtongua a sejmul jsem hned Mortar. Arkhan nevedel co je Gorros Warhoof zac a tak zkusil naletet zboku do Sons of Gorros s Herem na Grifovi. Gorros ho obratem sejmul a uz se nataceli na Flagellanty. Minotauri s Gorebullem vbehli do halapartniku s kouzelnici a priestem. Po asi ctyrech kolech je konecne samotny Gorebull zahnal... Sons of Gorros si taky nevedli zle. Sice uz pouze samotny Gorros a vlajkonos, ale hrdine stali a mlatili Flagellanty hlava nehlava. Bohuzel zbytku armady se tak dobre nevedlo. Postupem casu byl ustrilen vozik pod Gorthorem a nakonec samotny Gorthor. Dve Gor herdy padly pod obourucaky Great Swordu (i kdyz ta prvni byla silne oslabena Purple Sun of Xereus, kterou na sebe po misfire hodil Bray-shaman). Jeden Tuskgor Chariot byl ustrilen Pistoleery a druhy byl rozjet war Altarem. Bphuzel tedy ve vysledku byla ma Beastmeni armada takrka rozsekana, ale nevadi... Hlavne, ze jsme se dobre bavili a priste... Priste ti ten Empire rozsekam Arkhane !!!

cert 3.2.2011 - 3:49
Mira: Mel by byt v Napajedlich nekdy pristi mesic.

Miroslav Bačík 2.2.2011 - 17:06
kdy bude další turnaj?

cert 30.3.2010 - 13:50
Jo jo... Ja byl na prvnim turnaji ctvrty. A pak uz to slo jen dolu...

dawi 29.3.2010 - 22:13
to by bolo super, už sa tešíme!
si mal vidieť michala keď cez víkend v napa skončil druhý. celý čas sa potom tak divne a neprítomne usmieval... :-)

cert 29.3.2010 - 12:22
Doufam ze do prazdnin.

dawi 28.3.2010 - 21:47
tak čerte, kedy bude prvý turnaj v kotlíku? :-)